Przeciwzakrzepowe Pończochy do Zabiegów 18-21 mmHg

50,00 zł (brutto)
Kolor
  • Biały
Rozmiar
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Numer:
960
Marka:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Uciskowe pończochy do zabiegów operacyjnych i porodów coraz częściej stają się popularne wśród kobiet. Ich podstawowym przeznaczeniem jest ochrona żył kończyn dolnych od większych przeciążeń w czasie operacji i porodów. Dzięki działaniu pończoch znacznie obniża się ryzyko utworzenia się skrzepów, rozerwania ścianek żył kończyn dolnych, progresji rozwoju choroby żylakowej lub zaburzeń przepływu krwi.

Pończochy okołooperacyjne wytwarzane są ze specjalnych elastycznych nici, które nie wywołują reakcji alergicznych czy podrażnień skóry. Otwór pod palcami umożliwia bezproblemową kontrole stanu mikrokrążenia, a wstawka silikonowa zapobiega osuwaniu się pończochy z uda.

Pończochy uciskowe dla połogu - nadzwyczajna profilaktyka żylakowego rozszerzania żył. U 20-40% ciężarnych właśnie po porodzie rozwijają się różne zaburzenia żył i przepływu krwi żylnej, dlatego zalecamy wykorzystać przeciwzakrzepowe medyczne pończochy Tiana również w czasie połogu, aby uniknąć jakichkolwiek komplikacji.

Okołooperacyjną (przeciwzakrzepowa) dzianinę, z zasady stosuje się przy operacjach, jak również w charakterze terapii leczniczej i zaleca się pacjentom tydzień lub kilka dni przed operacją lub przed zabiegiem skleroterapii żył. Następnie okołooperacyjną dzianinę uciskową stosuje się podczas operacji. Ma to na celu niedopuszczenie do zastoju krwi żylnej w kończynach dolnych,dzięki czemu znacznie obniża się ryzyko utworzenia skrzepów i zatoru płucnego. Po operacji zalecane jest stosowanie przeciwzakrzepowej dzianiny przez okres 1-2 tygodni.

Skład surowcowy: 17% lycra, 83% poliamid

Siła kompresji: 18-21 mmHg

Termin ważności: 5 lat

Produkcja: Włochy

Szczegóły produktu
960
Opinie
Bez komentarzy
1 inny produkt w tej samej kategorii:
Produkty powiązane

Menu

Udostępnij

QR kod

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się