O firmie

Przedsiębiorstwo Toros-Group jest liderem w branży produkcji towarów o przeznaczeniu medycznym na Ukrainie. Wyróżnia nas: stosowanie najnowszej technologii, 100% jakość naszych wyrobów, doskonałość w produkcji wyrobów ważnych dla życia i zdrowia, wygoda i przystępna cena, umożliwiająca prowadzenie skutecznej sprzedaży na całym terenie Ukrainy.

Firma została założona w 2000 roku i od pierwszych lat pracy wytyczyła przed sobą cel - pomóc ludziom w prowadzeniu aktywnego trybu życia, dbając, przede wszystkim, o zdrowie ludzi. Z każdym rokiem swojej działalności udoskonala się strategia rozwoju, za ubiegły rok odnotowano wyraźną tendencję Firmy do wzmocnienia swojej pozycji na rynku.
Firma Toros-Group skierowana jest do szerokiego kręgu klientów.

W dużym stopniu, z jej oferty korzystają zarówno duże i średnie przedsiębiorstwa, jak i cieszące się sukcesem małe przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Przedsiębiorstwo ciągle zwiększa obroty i rozszerza własną sieć regionalną. Obecnie liczy ona 20 przedstawicielstw i jest skutecznie reprezentowana we wszystkich regionach Ukrainy.

Przedsiębiorstwo stale opracowuje i wdraża nowe rodzaje wyrobów, zajmuje się modernizacją mocy produkcyjnej. Wyroby produkowane są nie tylko dla osób wymagających opieki medycznej, lecz również dla zdrowia, profilaktyki i zapobiegania chorobom i urazom. Obecnie produkujemy około siedemdziesięciu rodzajów wyrobów, które można podzielić na następujące grupy:

  • pasy podtrzymujące, korektory postawy, inne pasy i stabilizatory (dla kobiet w ciąży i po porodzie, pasy pooperacyjne, pasy usztywniające i stabilizatory dla sportowców itd.);
  • gorsety dla profilaktyki i leczenia osteochondrozy i zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych;
  • bandaże elastyczne;
  • elastyczne siatki opatrunkowe typu rękaw;
  • płótno do szycia wyrobów

Menu

Udostępnij

QR kod

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się