Płaskostopie podłużne

Filtruj według
30,25 zł (brutto)
Wkładki przeznaczone dla osób z płaskostopiem poprzecznym i podłużnym Miękka i komfortowa wkładka. Elastyczny profil podpiera łuk podłużny i poprzeczny stopy, amortyzuje wstrząsy, korzystnie zmienia rozkład nacisków w...

Płaskostopie podłużne ? jak wygodnie nosić buty?

Różnego rodzaju schorzenia ortopedyczne należy korygować od razu, gdy tylko zostaną stwierdzone. W ten sposób nie tylko zapobiega się ich pogłębianiu, lecz także umożliwia sobie wygodne chodzenie w obuwiu. Dzięki noszeniu specjalnych składek ortopedycznych można sobie poradzić ze wszystkim, także z płaskostopiem podłużnym.

Wkładki do butów dla osób z płaskostopiem podłużnym

To jedno z najczęściej spotykanych schorzeń ortopedycznych, sprawiających, że stopy bolą, skóra rogowacieje, a część stopy nadmiernie się poci. Na szczęście można sobie z tym poradzić, nosząc wkładki do butów. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów produktów dla osób z płaskostopiem podłużnym. Wkładki zapewniają wsparcie łuku podłużnego, stabilizują piętę i chronią przed koślawieniem stawów skokowych. Nasz asortyment wykonany jest ze skóry, lateksu i żelu, a wielość modeli pozwala dopasować coś do każdego rodzaju obuwia, od sportowego po wizytowe. 

Menu

Udostępnij

QR kod

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się