Filtruj według

Rajstopy

Filtruj według

NAJLEPSZEJ JAKOŚCI RAJSTOPY UCISKOWE OD WŁOSKIEGO PRODUCENTA

Każda kobieta chce mieć ładne i zadbane nogi. Pomogą w tym rajstopy uciskowe – wyroby, tworzące specjalny stopniowany ucisk, przez co osiąga się efekt leczniczo-profilaktyczny, który oddziaływuje na nogi. Mogą one być etapem leczenia zespołowego lub profilaktyki chorób układu żylnego na różnych stadiach.

KUP RAJSTOPY UCISKOWE DO PROFILAKTYKI ŻYLAKÓW W LEPSZEJ CENIE W POLSCE

Po pierwsze, takie rajstopy są rewelacyjnym środkiem profilaktycznym na żylaki kończyn dolnych. Równomierny ucisk mięśni i żył zmniejsza ryzyko utworzenia się zakrzepów, pęknięcia naczyń i obrzęku nóg. Nawet gdy nie jesteś narażona na ryzyko chorób żylnych, wyroby tego typu będą chronić twe nogi na przykład podczas nasilających się obciążeń lub siedzenia przez dłuższy czas. W takich przypadkach warto zadbać o swoje zdrowie i kupić rajstopy uciskowe. Ludziom, prowadzącym siedzący tryb życia zaleca się w ogóle zamienić zwyczajne rajstopy na uciskowe. Drugim ważnym powodem do zastosowania specjalnych wyrobów kompresyjnych jest ciąża. Ciało kobiety ciężarnej narażone jest codziennie na znaczne obciążenia, szczególnie w nogach, dlatego zaleca się jej noszenie takich rajstop przez całą ciążę do porodu. W razie konieczności lekarz może zalecić ich noszenie nawet po urodzeniu dziecka. Komu zaleca się noszenie rajstop uciskowych?

  • Osobom cierpiącym na dziedziczne choroby układu naczyniowego.
  • Osobom cierpiącym na choroby układu żylnego.
  • Osobom prowadzącym siedzący tryb życia, mającym pracę stojącą oraz osobom, które lubią siedzieć zakładając nogę na nogę.
  • Kobietom w ciąży.
  • W okresie pooperacyjnym.

PROFILAKTYCZNE RAJSTOPY UCISKOWE NA ŻYLAKI KOŃCZYN DOLNYCH W WARSZAWIE W NISKIEJ CENIE

Materiały Rajstopy uciskowe produkuje się ze specjalistycznych tkanin hipoalergicznych z wysokim poziomem elastyczności i zdolnością do zachowania swojego pierwotnego kształtu przez dłuższy czas. Rajstopy można dobrać zarówno na gorące lato, jak i na chłodną zimę w zależności od siły kompresji. Wszystkie modele wyrobów, dostępnych na naszej stronie internetowej, mają następujące charakterystyki:

  • grubość – 70, 140, 280, 340 DEN
  • stopień ucisku –13-15, 15-17, 18-21, 22-32, mmHg
  • kolor – czarny, beżowy
  • materiał – elastan, lycra, poliamid

Zainteresowały cię takie wyroby ortopedyczne jak rajstopy uciskowe – zapraszamy do sklepu internetowego MEDTEX. Tu znajdziesz szeroką ofertę modeli i rozmiarów jakościowo najlepszych wyrobów w przystępnych cenach. I niech twoje nogi zawsze będą zdrowe!

Menu

Udostępnij

QR kod

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się