Filtruj według

Pończochy

Filtruj według

NAJLEPSZEJ JAKOŚCI RAJSTOPY UCISKOWE OD WŁOSKIEGO PRODUCENTA

Każda kobieta chce mieć ładne i zadbane nogi. Pomogą w tym rajstopy uciskowe – wyroby, tworzące specjalny stopniowany ucisk, przez co osiąga się efekt leczniczo-profilaktyczny, który oddziaływuje na nogi. Mogą one być etapem leczenia zespołowego lub profilaktyki chorób układu żylnego na różnych stadiach.

Po pierwsze, takie rajstopy są rewelacyjnym środkiem profilaktycznym na żylaki kończyn dolnych. Równomierny ucisk mięśni i żył zmniejsza ryzyko utworzenia się zakrzepów, pęknięcia naczyń i obrzęku nóg. Nawet gdy nie jesteś narażona na ryzyko chorób żylnych, wyroby tego typu będą chronić twe nogi na przykład podczas nasilających się obciążeń lub siedzenia przez dłuższy czas. W takich przypadkach warto zadbać o swoje zdrowie i kupić rajstopy uciskowe.

Drugim ważnym powodem do zastosowania specjalnych wyrobów kompresyjnych jest ciąża. Ciało kobiety ciężarnej narażone jest codziennie na znaczne obciążenia, szczególnie w nogach, dlatego zaleca się jej noszenie takich rajstop przez całą ciążę do porodu. W razie konieczności lekarz może zalecić ich noszenie nawet po urodzeniu dziecka.

Komu zaleca się noszenie rajstop uciskowych?

  • Osobom cierpiącym na dziedziczne choroby układu naczyniowego.
  • Osobom cierpiącym na choroby układu żylnego.
  • Osobom prowadzącym siedzący tryb życia, mającym pracę stojącą oraz osobom, które lubią siedzieć zakładając nogę na nogę.
  • Kobietom w ciąży.
  • W okresie pooperacyjnym.

Rajstopy uciskowe produkuje się ze specjalistycznych tkanin hipoalergicznych z wysokim poziomem elastyczności i zdolnością do zachowania swojego pierwotnego kształtu przez dłuższy czas. Rajstopy można dobrać zarówno na gorące lato, jak i na chłodną zimę w zależności od siły kompresji.

Wszystkie modele wyrobów, dostępnych na naszej stronie internetowej, mają następujące charakterystyki:

  • grubość – 70, 140, 280, 340 DEN
  • stopień ucisku –13-15, 15-17, 18-21, 22-32, mmHg
  • kolor – czarny, beżowy
  • materiał – elastan, lycra, poliamid

Menu

Udostępnij

QR kod

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się