Pasy lędźwiowe

Filtruj według

Pas lędźwiowy służy do stabilizacji odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Jego noszenie zaleca się osobom z wadami postawy, a także jest elementem leczenia różnych rodzajów chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa – dyskopatii, skoliozy, niestabilności oraz spondylartozy.

Pas lędźwiowy nie tylko dla osób z wadami kręgosłupa

W sprzedaży posiadamy wiele rodzajów pasów lędźwiowych, przeznaczonych do użytkowania przez mężczyzn, kobiety i dzieci. Każdy pas lędźwiowy został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, łatwych w czyszczeniu i konserwacji. Pasy lędźwiowe wyposażone są w regulację średnicy, pozwalająca precyzyjnie dopasować pas do każdego użytkownika. Ciekawą propozycją są pasy lędźwiowe do podnoszenia ciężkich przedmiotów. Posiadają one specjalne szelki, dzięki którym podczas zginania się, pas nie ulega przemieszczeniu. Ten rodzaj pasów zaleca się osobom pracującym fizycznie i ćwiczącym siłowo – odciąża kręgosłup i chroni go przed uszkodzeniem.

 Kto powinien korzystać z pasa lędźwiowego?

Osoby w trakcie rehabilitacji i z urazami kręgosłupa
Osoby trenujące siłowo i podnoszące ciężary,
Kierowcy uskarżający się na ból kręgosłupa w trakcie prowadzenia samochodu,
Osoby otyłe, które chcą poprawić swoją sylwetkę – pas lędźwiowy optycznie wyszczupla.
Duży wybór pasów lędźwiowych dostępnych w naszym sklepie, pozwala znaleźć produkt odpowiedni dla swoich potrzeb. Posiadamy pasy lędźwiowe damskie porowate, pasy lędźwiowe podtrzymujące z 4 lub 8 wzmocnieniami i wiele innych.

W przypadku wątpliwości dotyczących zakupu odpowiedniego modelu pasa, zalecamy kontakt z lekarzem ortopedą.

Menu

Udostępnij

QR kod

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się